Entreprenad

Besöksadress:
Torvingegatan 18
582 78 Linköping

 

Tel: 010-188 96 60
Mail: linkoping@tholmarks.se

 

Öppettider:
Mån – fre: 06.45 – 16.00
Ej lunchstängt

Tholmarks har uthyrning av liftar och byggmaskiner.

 

Sedan 2015 satsar vi även på maskinförartjänster såsom teleskoplastare och lastmaskin. De utgår från Linköping och Norrköping.

 

Kontakta Ola Fredriksson för mer information 0767-71 11 71.
Välkommen!

Medarbetare

Ola Fredriksson

Depåchef

ola.fredriksson@tholmarks.se

+4613-327 23 71

+4676-771 11 71

+4610-188 96 60

Fredrik Nilsson

Maskinförare

fredrik.nilsson@tholmarks.se

+4613-32 72 693

+4673-600 89 17

Mats Andersson

Maskinförare

mats.andersson@tholmarks.se

+4611-15 88 72

+4673-600 89 05

Alexander Björck

Maskinförare

alexander.bjorck@tholmarks.se

+4613-31 99 91

+4676-677 12 12

Mikael “Bullen” Thorell

Maskinförare

mikael.thorell@tholmarks.se

+46733-58 12 57

+4611-113 19 58

Kim Eliasson

Maskinförare

kim.eliasson@tholmarks.se

+4613-327 23 62

+4672-600 62 01

Conny Gustafsson

Maskinförare

conny.gustafsson@tholmarks.se

+4611-13 19 42

+4670-239 53 72

Christopher Jansson

Maskinförare

christopher.jansson@tholmarks.se

+4670-332 00 30

Alexander Eriksson

Maskinförare

alexander.eriksson@tholmarks.se

+4672-600 68 30