Södertälje

Besöksadress:

Åkerivägen 9B
152 42 Södertälje

 

Tel: 08-550 403 90

Fax: 08-550 403 91

Mail: sodertalje@tholmarks.se

 

Öppettider:
Mån–fre: 06.45-16.00
Ej lunchstängt

Tholmarks i Södertälje startade 2000 och har sedan dess haft ett komplett sortiment av både byggmaskiner, liftar och ställningar. Med service och kompetens hjälper vi gärna våra kunder med att ta fram kompletta helhetslösningar. Vi utför även externa reparationer av byggmaskiner åt kund.

Välkommen till oss!

Medarbetare

Magnus Holtmar-Andersson

Depåchef

magnus.holtmar-andersson@tholmarks.se

+468-122 041 07

+4670-600 17 11

Kaj Lindqvist

Uthyrare/Säljare

kaj.lindqvist@tholmarks.se

+468-122 041 02

+4673-600 17 13

Ole Robertsson

Uthyrare/Säljare

ole.robertsson@tholmarks.se

+468-121  398 52

+4670-193 82 38

Anders Waldehagen

Servicetekniker

anders.waldehagen@tholmarks.se

+468-122 041 03

+4670-239 53 71

Michael Frölund

Servicetekniker

michael.frolund@tholmarks.se

+468-122 041 05

+4670-239 53 73

Joakim Mann

Servicetekniker/Säljare

joakim.mann@tholmarks.se

+468-122 018 72

+4672-600 68 38

Mattias Lundin

Säljare

mattias.lundin@tholmarks.se

+4681 220 18 80

+4672-600 68 18

Göran Hedengren

Chaufför/Servicetekniker

goran.hedengren@tholmarks.se

+4681 213 98 59

+4670-239 48 98