Entreprenad

Besöksadress:
Torvingegatan 18
582 78 Linköping

 

Tel: 013-31 99 94
Fax: 013-13 12 54
Mail: linkoping@tholmarks.se

 

Öppettider:
Mån – fre: 06.45 – 16.00
Ej lunchstängt

Tholmarks har uthyrning av liftar och byggmaskiner.

 

Sedan 2015 satsar vi även på maskinförartjänster såsom teleskoplastare och lastmaskin. De utgår från Linköping och Norrköping.

 

Kontakta Ola Fredriksson för mer information 0767-71 11 71.
Välkommen!

Medarbetare

Ola_Fredriksson

Ola Fredriksson

Depåchef

ola.fredriksson@tholmarks.se

013-327 23 71

076-771 11 71

tommy_tornqvist

Tommy Törnqvist

Administratör

tommy.tornqvist@tholmarks.se

013-31 56 67

070-569 90 70

Bo_Persson

Bo Persson

Maskinförare

bo.persson@tholmarks.se

013-327 23 69

Fredrik Nilsson

Fredrik Nilsson

Maskinförare

fredrik.nilsson@tholmarks.se

013-32 72 693

IMG_1620

Pontus Stridh

Maskinförare

pontus.stridh@tholmarks.se

011-15 88 71

IMG_0002

Mats Andersson

Maskinförare

mats.andersson@tholmarks.se

011-15 88 72

Alexander Björck

Alexander Björck

Maskinförare

alexander.bjorck@tholmarks.se

013-31 99 91

IMG_52411

Mikael Tholmark

Maskinförare

mikael.tholmark@tholmarks.se

013-39 00 946

IMG_2601

Mikael ”Bullen” Thorell

Maskinförare

mikael.thorell@tholmarks.se

0733-58 12 57