Norrköping

Besöksadress:

Slakthusvägen 3
602 28 Norrköping

 

Tel: 011-13 19 40

Fax: 011-13 19 41

Mail: norrkoping@tholmarks.se

 

Öppettider:
Mån–fre: 07.00 – 16.00
Ej lunchstängt

Tholmarks i Norrköping startades 1987 med uthyrning av liftar och sedan 1998 finns även byggmaskiner i sortimentet.

På vår depå i Norrköping har vi också en del försäljning och erbjuder liftutbildningar. Med service och kompetens
erbjuder vi våra kunder kompletta helhetslösningar.
Välkommen till oss!

Medarbetare

img_3274

Mikael Roos

Depåchef

mikael.roos@tholmarks.se

011-15 88 76

070-636 05 05

Peter_Hell

Peter Hell

Verkstadschef

peter.hell@tholmarks.se

011-13 19 59

070-600 17 10

IMG_2280

Peter Hollertz

Servicetekniker

peter.hollertz@tholmarks.se

011-13 19 47

070-600 17 13

Mikael_Rickards

Mikael Rickards

Uthyrare/Säljare

mikael.rickards@tholmarks.se

011-15 88 70

070-269 11 50

img_3278

Joakim Molin

Servicetekniker

joakim.molin@tholmarks.se

011-15 88 75

Mathias_Nilsson

Mathias Nilsson

Uthyrare/Säljare

Mathias.nilsson@tholmarks.se

011- 13 19 42

070-239 53 72